Podczas tegorocznej Mazowieckiej Piętnastki przygotowaliśmy dwa stoiska. W strefie masażu słuchacze kierunku Technik masażysta wspierali uczestników, wykonując masaże regeneracyjne po sportowych zmaganiach.
Drugie stoisko było przestrzenią prezentującą ofertę edukacyjną szkoły. Odwiedzający mogli poznać nasze kierunki kształcenia, a także wspólnie ze słuchaczami kierunku Terapeuta zajęciowy tworzyć wyjątkowe, własnoręcznie wykonane bransoletki.
W sportowej atmosferze nie mogło zabraknąć również naszej Dyrektor, Katarzyny Kot-Szubińskiej, która wzięła udział w Biegu Krawaciarza, pokazując, że aktywność i zaangażowanie są nam szczególnie bliskie.
Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za wspólnie spędzony czas, liczne rozmowy i mnóstwo pozytywnej energii!