W sobotę 15 grudnia 2018 r. odbyło się w naszej Szkole Spotkanie Opłatkowe. Do uroczystości zaczęliśmy przygotowywać się znacznie wcześniej. Słuchaczki klasy I OD (opiekunek dziecięcych) pod czujnym okiem Elżbiety Ładno przygotowały oprawę w postaci serwetników, kart świątecznych z życzeniami, modrzewiowej choinki i gwiazd zdobiących salę. Słuchaczki kl. I OD, I i II TUK oraz nauczycielki przygotowały bardzo smaczne potrawy wigilijne i ciasta, które suto zastawiły stół.
Pani Dyrektor Katarzyna Kot-Szubińska wraz z  kierownikiem szkolenia praktycznego Wandą Wasilonek przywitały zebranych, złożyły gorące życzenia świąteczne i noworoczne. Na uroczystość  przybyły też pracownicy administracji: pp. Iwona Szymborska, Renata Pazio-Jurek i Edyta Młot oraz inspektor ds. ochrony danych osobowych p. Zbigniew Krajewski.
Po odczytaniu fragmentu Ewangelii przełamaniu się opłatkiem czas upłynął na wspólnym kolędowaniu i kosztowaniu potraw. Słuchaczki kl. I OD przedstawiły  opracowaną przez siebie  pastorałkę, która rozbawiła wszystkich zebranych.

Leave a Comment