W niedzielę 4 czerwca 2023 r. w Medycznej Szkole Policealnej w Mińsku Mazowieckim odbyło się spotkanie edukacyjno-informacyjne „Daj życie”, organizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego we współpracy z Kliniką Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej UCKWUM Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus w Warszawie i Stowarzyszenie Polska Unia Medycyny Transplantacyjnej. Celem spotkania było przekazanie informacji na temat medycyny transplantacyjnej oraz zwiększenie świadomości społecznej w zakresie przeszczepiania narządów jako metody przywracającej zdrowie i dającej „drugie życie” .
Warto wiedzieć więcej❗️
Warto mieć świadomość, że swoją decyzją możemy uratować komuś życie
Pan Profesor Maciej Kosieracki, Pani mgr Edyta Karpeta oraz Pani Małgorzata Rudnik przekazali nam bardzo ważną wiedzę za co serdecznie DZIĘKUJEMY.