Drodzy słuchacze

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej  wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się  koronawirusa (COVID-19) do 26 kwietnia zostaje przedłużona przerwa w funkcjonowaniu placówki. Zajęcia w dalszym ciągu nie mogą odbywać się w szkole, ale odbywają się na zasadzie kształcenie na odległość.

Wykładowcy- nauczyciele nadal systematycznie będą wysyłać wam drodzy słuchacze zakres materiału do realizacji  w domu według uaktualnionego planu zajęć, który znajduję się na stronie internetowej.

Zobowiązuję wszystkich słuchaczy do aktywnego śledzenia wspólnych e-maili klasowych, strony internetowej  oraz naszego facebooka, bo właśnie tam będą  pojawiać się ważne dla Was wiadomości. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny  w godz. 8-13 lub e- mailowy sekretariat@mspmm.edu.pl.

Katarzyna Kot-Szubińska