Szanowni Słuchacze

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego we współpracy z Kliniką Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej UCK WUM Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie

i Stowarzyszeniem Polska Unia Medycyny Transplantacyjnej w ramach realizacji kampanii edukacyjnej „Daj życie” serdecznie zapraszają na Spotkanie edukacyjno-informacyjne „Daj życie”, które odbędzie się w naszej szkole w niedzielę 4 czerwca 2023r. Początek spotkania o godz. 09:00

Celem kampanii jest upowszechnienie wiedzy na temat medycyny transplantacyjnej oraz zwiększenie świadomości społecznej w zakresie przeszczepiania narządów, jako metody przywracającej zdrowie i ratującej życie.

W ramach Spotkania edukacyjno-informacyjnego „Daj życie” poruszone zostaną tematy związane z aspektami prawnymi, medycznymi, etycznymi i organizacyjnymi polskiej transplantologii. Ponadto uczestnicy spotkania będą mieli okazję spotkać się i wysłuchać historii pacjenta po przeszczepieniu.