Drodzy Słuchacze, Nauczyciele i Pracownicy szkoły!

Zakończyliśmy kolejny rok, rok szkolny 2022/23.

Gratuluję wszystkim otrzymującym promocję na semestr wyższy. Dziękuję Wam za wielki wysiłek i zaangażowanie w zgłębianie tajników wiedzy, w zdobywanie nowych umiejętności. Gratuluję wyników w nauce oraz sukcesów wielkich i małych. Wiem, że pracowaliście z całych sił, by rozwijać się jak najlepiej.

Absolwentom życzę wytrwałości w dążeniu do celu. Kochani Słuchacze! Każdy z Was jest niepowtarzalnym, wyjątkowym i wartościowym człowiekiem o nieograniczonych możliwościach! Niech to przesłanie towarzyszy Wam każdego dnia, daje siłę i pozwala uwierzyć w siebie.

Dziękuję za współpracę, za wszelkie działania wspierające szkołę, za budowanie pozytywnego wizerunku szkoły i zaangażowanie, że byliście częścią naszej szkolnej społeczności. Wasza obecność i wkład czynią naszą szkołę piękniejszą i silniejszą. Niech te wspomnienia i doświadczenia pozostaną z Wami na zawsze.

Jesteście absolwentami Medycznej Szkoły Policealnej w Mińsku Mazowieckim i pamiętajcie, że zawsze będziemy Was miło wspominać.

Gronu Pedagogicznemu oraz Pracownikom Szkoły dziękuję za włożony trud, za życzliwość i troskę oraz wysiłek podejmowany w codziennej pracy, że każdego dnia przekazywaliście wiedzę i praktyczne umiejętności zawodowe niezależnie od okoliczności jakie panowały. Serdecznie dziękuję za wszelkie inicjatywy, które przyczyniają się do budowania pozytywnego wizerunku naszej szkoły w środowisku lokalnym.

Życzę wszystkim bezpiecznego, spokojnego i udanego wypoczynku.

Do zobaczenia we wrześniu !

Dyrektor Szkoły: Katarzyna Kot-Szubińska

Medyczna Szkoła Policealna w Mińsku Mazowieckim