UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO  2017/2018

W piątek 22 czerwca 2018 r. w  odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018.
W tym szczególnym dniu dziękujemy wszystkim absolwentom, uczniom za pasję i entuzjazm. To dzięki Waszemu zaangażowaniu szkoła jest ciekawa, przyjazna i otwarta. Niech podejmowany przez Was trud i ciężka praca będzie źródłem satysfakcji i uznania, a także wspaniałą, niekończącą się przygodą.

Absolwentom gratulujemy ukończenia kolejnego etapu edukacji. Wszystkim uczniom życzymy spokojnych i bezpiecznych wakacji, niech we wrześniu wracają wypoczęci, pełni energii i pomysłów do działania, a absolwentom aby dostali swoją wymarzoną pracę i wykonywali ją z zaangażowaniem i pasją, pamiętając, że praca z drugim człowiekiem jest najwspanialszą, a zarazem najtrudniejszą. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!